Партнери

З усіх питань придбання продукції ТМ «Слобідська» і ТМ "Барбі" звертатися за телефонами:
(044)581-30-49
(098)65-38-712
(050)38-30-176

 

Як купити питну воду «Слобідська» і газовані напої «Добрава»

Не секрет, що наші торговельні марки розвивають ринок питних вод та безалкогольних напоїв і товари «Слобода КО» сьогодні є практично в кожному будинку, вони цінуються за свої природні і непідробні властивості. Шанувальники нашої продукції знають, що наші безалкогольні напої виготовлені за сучасними технологіями, з використанням тільки натуральної або ідентичнонатуральної високосортної сировини. Відповідно, наша продукція «на ура» купується вітчизняними споживачами і служить прикладом якості для своїх аналогів. Ставши партнером або дистриб'ютором «Слобода КО» Ви зможете безперешкодно просувати продукт на вітчизняний ринок питних вод, безалкогольних напоїв і не тільки.

Із власного досвіду ми знаємо, що наша продукція відома більшості українських сімей і вона добре продається в оптово-роздрібних мережах. Її легко і зручно реалізувати, тому що якісні питні води та безалкогольні напої сьогодні зустрічаються вкрай рідко. Продукція «Слобода КО» покликана дарувати своїм шанувальникам гарний настрій і великий заряд позитиву. Щоб купити питну воду та безалкогольні напої оптом чи вроздріб - зверніться до менеджера нашої компанії. Для цього використовуйте контактні дані або відвідайте представництво «Слобода КО» самостійно. Зробіть свій внесок у поліпшення життя наших співвітчизників, пропонуйте їм якісну і ходову продукцію.

Список наших клієнтів постійно поповнюється, нас рекомендують своїм партнерам, друзям та знайомим. Ми можемо пишатися багаторічною співпрацею з компаніями – лідерами в своїй галузі на міжнародному та вітчизняному ринку. Нашими постійними клієнтами є: Київський картонно-паперовий комбінат та Дніпропетровський металургійний завод.